Jedz mądrze, Żyj zdrowo

Sklep Internetowy Italimport expressprzejdź do sklepu internetowego >>
Valfrutta

Marka Valfrutta

od stycznia znów dostępna !

 

Asortyment włoskiej Marki Valfrutta  to 12 letnia obecność na polskim rynku i wysoka świadomość marki wśród polskich konsumentów.

Od 1 stycznia 2019 r. brand ten zmienia swojego oficjalnego i wyłącznego dystrybutora, którym będzie  ITALIMPORT SP. Z O.O..  

 

Italimport Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w imporcie i zarazem dystrybucji na polski rynek wiodących marek włoskich firm min. Krem orzechowy bez dodatku oleju palmowego Nocciolata marki Rigoni di Asiago, produkty bezglutenowe i bezcukrowe marki Misura i Galbusera, Makarony marki Rummo czy Oliwy i Pesta Filippo Berio a także produktów z Hiszpanii, Grecji, Belgii czy Niemiec. W swojej ofercie Firma Italimport posiada zatem oprócz produktów "klasycznych" także produkty dedykowane, jak produkty z linii bezglutenowej, bezcukrowej, bezmlecznej czy produkty certyfikowane organiczne. Spółka współpracuje z odbiorcami z kanałów tradycyjnych jak i nowoczesnych.

 

Włoska marka Valfrutta to jedna z czołowych marek w branży przetwórstwa owoców i warzyw. Najczęściej na polskich stołach gości pod postacią pomidorów w różnym wydaniu np. passata czyli gęsty sos pomidorowy, pomidory krojone lub całe, także z dodatkami typu bazylia lub czosnek.

 

Valfrutta to jednak nie tylko pomidory. W ofercie znajdują się także warzywa strączkowe w słoiku lub puszce, soki i przeciery owocowe i owocowo-warzywne, pulpy owocowe i owoce egzotyczne w zalewie.

 

Dla osób szczególnie dbających o jakość spożywanych produktów firma Valfrutta przygotowała specjalną linię produktów z certyfikatem ekologicznym. W ofercie znajduje się Organiczny Sos Pomidorowy Passata i pulpa pomidorowa.

 

Wszystkich zainteresowanych asortymentem Marki Valfrutta i współpracą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Firmą Italimport z siedziba w Warszawie.

Dane kontaktowe na stronie www.italimport.pl

 

Nasze Marki

AñaviejaArtigianpiadaBuko OrganicCEREADelserDietorelleFabbri1905FeetUpJolly ColombaniMisuraMonvisoOlymposParmalatPasta MontegrappaPlamilRice-UpRiso FloraSantiveriSaporiTerra e PaneValentinaValfruttaVbbBaloccoFalconeLabetaBiffiRigoni di AsiagoGalbuseraDialcosScyavuruBottoliFilippo BerioSemixRummo