Jedz mądrze, Żyj zdrowo

Sklep Internetowy Italimport expressprzejdź do sklepu internetowego >>

O nas

Italimport Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się spółką-córką z kapitałem polsko-włoskim. Firma powstała z miłości i pasji do wysokiej jakości produktów spożywczych, pochodzących  z jednych z najpiękniejszych miejsc na świecie jakimi są Włochy i  Sycylia.

Zajmujemy się importem znanych włoskich marek, na które posiadamy wyłączność. Nasze marki dostępne są w 67 krajach w Europie, Azji i Ameryce. Współpracujemy z odbiorcami z kanałów nowoczesnych jak i tradycyjnych.

Z racji bardzo dużego zainteresowania i popytu na nasze produkty na innych rynkach europejskich firma otworzyła swój oddział w Polsce pod nazwą Italimport, z skąd następuje bezpośredni import szerokiego wachlarza produktów różnych firm, które do tej pory nie były dostępne na rynku polskim.

Italimport Sp. z o.o. specjalizuje się w imporcie  potraw, dodatków, napojów i deserów charakterystycznych dla Włoch, Sycylii  i  rejonów śródziemnomorskich od niekomercyjnych,  najbardziej cenionych producentów i rodzinnych firm z niemalże stuletnią tradycją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Nasi odbiorcy mogą być pewni, że importowane przez nas produkty pochodzą wyłącznie z tych regionów a nie tylko posiadają włoską nazwę.

Nasze Marki

AñaviejaArtigianpiadaBuko OrganicCEREADelserDietorelleFabbri1905FeetUpJolly ColombaniMisuraMonvisoOlymposParmalatPasta MontegrappaPlamilRice-UpRiso FloraSantiveriSaporiTerra e PaneValentinaVbbBaloccoFalconeLabetaBiffiRigoni di AsiagoGalbuseraDialcosScyavuruBottoliFilippo BerioSemixRummo